Kod produktu: SWD006
Ilość tabletek: 60 tabletek
W 1 tabletce:
  2 tabletki referencyjne
wartości spożycia
Witamina B-6 (chlorowodorek pirydoksyny) 22mg 1571%
Chrom 133mg 333%
HCA (kwas hydroxycytrynowy) (z 600mg Citrimax®
(garcinia cambogia) ekstrakt owocu)
333mg *
Cholina 333mg *
Inozytol 167mg *
L-metionina 133mg *
Ocet jabłkowy (proszek) 67mg *
Grapefruit (proszek) 67mg *
Lecytyna (z soi) 67mg *
Tauryna 67mg *


SKŁADNIKI:
Witamina B-6, pikolinian chromu (Chromax®), cholina, inozytol, l-metionina, ocet jabłkowy proszek, grapefruit proszek, lecytyna, tauryna, substancja wypełniająca: mikrokrystaliczna celuloza, substancja wiążąca: kwasy tłuszczowe, stabilizator: sól sodowa karboksymetylocelulozy, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja glazurująca: szelak.

ZALECANA PORCJA PRODUKTU DO SPOŻYCIA W CIĄGU DNIA: Dwie tabletki dziennie 30-60 min przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Zawiera soję.

Informacja ze strony producenta:
Ponieważ chrom może zwiększać wrażliwość na insulinę i wpływać na poziom cukru, diabetycy i hipoglikemicy przed zażyciem powinni skonsultować się z lekarzem prowadzącym. Przed zażyciem skonsultuj się z lekarzem prowadzącym jeśli masz lub miałeś problem z wątrobą, nerkami, podwyższony poziom homocysteiny lub masz raka.


Chromax®
jest znakiem zastrzeżonym przez Nutrition 21.
CitriMax®
jest znakiem zastrzeżonym przez InterHealth Nutraceuticals, Inc.

Udostępnij: