Aminokwasy  AjiPure®

Czystość, bezpieczeństwo, skuteczność. Dla japońskiej firmy Ajinomoto® czystość oznacza jakość. Aminokwasy  AjiPure® wytwarzane są przez Ajinomoto®, firmę, która jako pierwsza zidentyfikowała, oczyściła i wprowadziła na rynek aminokwasy. Niespełna 100 lat później, już jako światowy lider dostarczający aminokwasy klasy farmaceutycznej oraz do celów badawczych, Ajinomoto® wykracza poza przyjęte w branży standardy czystości i jakości produktów.  

Dlaczego suplementy AjiPure® są najczystszymi, najbezpieczniejszymi i najskuteczniejszymi aminokwasami na rynku?

  • Czystość:

Aminokwasy AjiPure® posiadają od 99% do 100% czystości i są niezrównane pod względem jakości. Zanieczyszczenia znalezione w aminokwasach innych marek mogą być nawet sześciokrotnie wyższe. To efekt ponad 100 lat badań naukowych i rozwoju.

  • Bezpieczeństwo:

Aminokwasy AjiPure® nie zawierają produktów pochodzenia zwierzęcego, żadnych wypełniaczy ani zbędnych dodatków. Wszystkie produkty aminokwasowe AjiPure® są wytwarzane przez opatentowaną technologię Ferment-A-Pure (specjalny proces fermentacji), na którą Ajinomoto® ma obecnie 130 patentów. 

  • Skuteczność :

Produkty AjiPure® są siedmiokrotnie mielone, na bardzo drobny proszek, w celu zwiększenia rozpuszczalności w napojach. Pozwala to nie tylko na łatwe zmieszanie ich z ulubionymi napojami lub przekąskami, ale także zapewnia szybkie wchłanianie aminokwasów i lepszą ich skuteczność*.

AjiPure® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Ajinomoto Health & Nutrition North America, Inc., spółki zależnej będącej w całości własnością Ajinomoto Co., Inc.

 

*Informacje pochodzą ze strony producenta: http://www.ajipure.com