Kyoto Chlorella

Chlorella jest jedną z najbardziej wartościowych pod względem odżywczym produktem spożywczym. Zawiera pełna gamę witamin, minerałów, kwasów tłuszczowych, aminokwasów, odtruwającego chlorofilu i dużej ilości ważnych fito składników.

Chlorella wpływa korzystnie na całe ciało poprzez:

  • Maksymalizowanie energii
  • Przyczynianie się do ochrony komórek przed substancjami toksycznymi
  • Wspieraniu wzrostu tkanek zdrowych

Stwierdzenie „Jesteś tym co jesz” jest opisywane w wielu periodykach i głoszone przez ekspertów. Jest to stwierdzenie krótkie ale oddaje w pełni to jak powinniśmy żyć i się odżywiać.

Żywność, którą spożywamy jest przetwarzana przez łańcuch skomplikowanych reakcji chemicznych w naszym ciele i produktem tego procesu jest to co odżywia nasze komórki, które tworzą naszą skórę, włosy, mózg, serce itp.

Wiele ludzi w dzisiejszych czasach nie ma czasu na myślenie co i jak jeść. Bardzo często jemy szybko i niezdrowo.

Chlorella jest pożywieniem, które przynosi nam ratunek. Chlorella jest niebiesko-zieloną algą lub mikroalgą zawierającą olbrzymią ilość mikroskładników. Jest to jedno z najbardziej odżywczych pokarmów na świecie. Chlorella może zmienić organizm w znaczący sposób przez co została uznana przez firmę Swanson Helath Products za jeden z 7 podstawowych suplementów, które powinny być zażywane.