Razberi-K

Ulotka_Razberi-K.pdf

Specjaliści do spraw żywienia mówią ostatnio często o ketonach malin. Dlaczego? Ponieważ naukowcy rozważają możliwość, że ten specjalny keton znajdujący się w malinach może wspierać zdrowe odchudzanie. Wyniki badań mówią o pozytywnych skutkach zażywania ketonów malin w celu obniżenia masy ciała. Korzystanie z nowych suplementów diety, takich jak Razberi-K® może wspomóc utratę zbędnych kilogramów. Stosując tylko jedną kapsułkę Razberi-K® dwa razy dziennie, aplikujemy sobie więcej mocy ketonów malin niż w dużej misce ze świeżych owoców, a ponadto koszt dawki suplementu jest niższy niż wspomniana porcja malin. Razberi-K® jest idealny dla osób poszukujących niepobudzających suplementów wspomagających utrzymanie zdrowej, szczupłej sylwetki.


Dlaczego naukowcy uważają że to działa?

Badania wskazują, że ketony maliny wydają się wspierać zarządzanie masy na dwa sposoby:

 

  • po pierwsze, przez zmniejszenie wchłaniania tłuszczu z pożywienia
  • po drugie, poprzez wspieranie procesów lipolitycznych (rozpad tłuszczu) wywołanych adrenaliną.

 

Ketony malin znacząco wpływają na wzrost lipolizy, zapobiegając przyrostowi masy ciała w dietach wysokotłuszczowych. W suplementacji sportowej Razberi-K® stosuje się wraz z kofeiną, polifenolami z zielonej herbaty i innymi związkami o działaniu termogenicznym jako element wspomagania redukcji tkanki tłuszczowej w programach kontroli masy ciała.

 

Chemiczna struktura ketonów malin przypomina znaną z  kapsaicyny (czerwona papryka) i synefryny (gorzka pomarańcza). Zarówno synefryna jak i kapsaicyna posiadają dobrze udokumentowane działanie wywołujące termogenezę, przez uwalnianie adrenaliny. Substancja ta zwiększa lipolizę (rozkład tkanki tłuszczowej), zmniejsza apetyt, poprawia uwagę oraz skupienie.

 
Podczas gdy wyciąg z czerwonej papryki może spowodować zaburzenia w układzie pokarmowym, Razberi-K® nie posiada żadnych udokumentowanych skutków ubocznych związanych z konsumpcją i może bardziej pobudzać termogenezę aniżeli kapsaicyna. Ze względu na podobieństwo w strukturze Razberi-K® do kapsaicyny i synefryny, przeprowadzono badanie mające na celu sprawdzenia oddziaływania Razberi-K® na spalanie tkanki tłuszczowej.

 
Badanie jasno pokazuje, że Razberi-K® zapobiegły rozwinięciu się otyłości u myszy nawet, kiedy były one poddane diecie bogatej w tłuszcz. Również, po wysoko-tłuszczowym posiłku, Razberi-K® nie pozwoliły na zwiększenie ilości trójglicerydów we krwi. Oznacza to, że Razberi-K® nie tylko zapobiegają pojawieniu się otyłości, ale również odkładaniu się i gromadzeniu tłuszczu.

 
Jak osiągnąć sukces z Razberi-K®?

Keton malinowy zawiera substancję podobną do synefryny czyli składnikowi pozyskiwanemu z pomarańczy gorzkiej, służący jako lek przeciw otyłości. Jej działanie opiera się na zwiększaniu tempa metabolizmu. Badania na myszach wykazały, że działanie ketonu malin wsparte jest produkcją enzymu lipazy, który odpowiedzialny jest za uwalnianie kwasów tłuszczowych z komórek, w celach przetwarzania ich na energię. Zatem łącząc keton malinowy razem z dietą i treningami można osiągnąć szybką i trwałą, co najważniejsze, utratę wagi.

Jak w przypadku każdego programu kontroli masy ciała, sukces zależy w równym stopniu od Twojego wyboru stylu życia jak i prawidłowej suplementacji. Przyjmuj Razberi-K® dwa razy dziennie, jedz zbilansowane posiłki i włącz regularne ćwiczenia do swojego stylu życia. Połączenie skutecznych komponentów uzupełniających dietę jak Razberi-K® pomoże Ci osiągnąć sukces.

 

Razberi-K.jpgRazberi-K